کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات:

پلی کربنات ماده ای دست ساز است که مخصوصاً برای کرکره غلتکی مناسب است. مانند شیشه ، شفاف است ، اما برخلاف شیشه ، شکستن آن بسیار سخت است.

کرکره برقی پلی کربنات  بسیار قوی است:

جزئیات کرکره پلی کربنات در این بخش ارائه می شود.، کرکره های پلی کربنات دید بالا و قدرت استثنایی را با هم ترکیب می کنند. کرکره های پلی کربنات ما از یک طراحی خاص با میله های فولادی تقویت شده بین پانل ها طراحی شده اند. طراحی و مواد ، کرکره برقی پلی کربنات به گونه ای است که در برابر ورود اجباری بسیار مقاوم است.

کرکره های ایده آل برای نمایش اشیا با ارزش :

ترکیبی از دید بالا با مقاومت استثنایی ، کرکره های پلی کربنات Takindoor را برای فروشگاه هایی که می خواهند کالاهای با ارزش را مانند جواهرات در معرض نمایش بگذارند ، ایده آل می کند. همچنین ، این کرکره ها انتخاب خوبی برای مکانهایی هستند که به سطح بالاتری از امنیت نیاز دارند ، به عنوان مثال بانک ها.

 

 

2 نوع کرکره برقی پلی کربنات

دو نوع کرکره برقی پلی کربنات وجود دارد: .هر دو از یک ماده تقریباً نشکن ساخته شده اند ، اما تفاوت هایی وجود دارد: کرکره غلتکی نما از پانل های مداوم پلی کربنات ساخته شده است (برای کرکره های با عرض بیش از 3 متر ، پانل ها به صورت افقی با قطعات مولیون آلومینیومی به هم متصل می شوند). پانل های نزدیکتر به قسمت بالای دهانه پایین تر هستند ، در حالی که پانل های نزدیک به پایین کرکره بالاتر هستند. این تفاوت به ویژه در دهانه های بالاتر که کرکره های نما دارای مناطق بیشتری از پلی کربنات مداوم هستند ، قابل توجه است.

نوع دیگر از کرکره برقی پلی کربنات از پیوندهای كوچكتر و استاندارد شده (360 mmW x 85mmH) ساخته شده است كه توسط لوله های آلومینیوم به هم متصل می شوند. در واقع این به پرده شاتر ظاهری منظم تر می دهد و از لحاظ دیداری نیز بهتر هستند.

علاوه بر کرکره های غلتکی پلی کربنات استاندارد ، می توانیم یک نسخه مقاوم را نیز ارائه دهیم. کرکره پلی کربنات مقاوم برای آزمایش مقاومت در برابر ضربه اتومبیلی که با آن 30 مایل در ساعت می رود ، مقاومت می کند.

کرکره غلتکی با پانل های پر کننده پلی کربنات:

پلی کربنات ماده ای زیبا و بسیار مستحکم است ، مخصوصاً برای کرکره غلتکی مناسب است. با این حال ، این ماده گرانتر از فولاد یا آلومینیوم است. اگر یک کرکره ساخته شده کاملاً از پلی کربنات مطلوب نباشد ، ما همچنین چندین کرکره با صفحه های پر کننده پلی کربنات (لعاب) داریم.

سه نوع کرکره با شیشه های پلی کربنات:

کرکره غلتکی آلومینیومی K90 – این کرکره های سبک و زیبا با برش های پر شده از پلی کربنات هستند. کرکره های K90 فضای زیادی دارند و کاملاً مناسب برای فروشگاه ها هستند.

کرکره آلومینیومی پانچ شده K25 – این کرکره با مشخصات کوچکتر است که می تواند دارای منافذ پانچ با پرکننده های پلی کربنات مانند K90 باشد. کرکره های K25 در یک جعبه کوچکتر جمع می شوند و به ویژه برای محافظت از دهانه های کوچکتر مانند پنجره ها و درهای دفتر ، املاک خانگی و محل های پذیرایی مناسب هستند.

کرکره های کشویی شیشه ای FlexiGlide Vision – برخلاف کرکره های غلتکی سنتی ، شبکه های FlexiGlide به صورت افقی کشیده و تا می شوند. Vision Glass دارای صفحه های بزرگ لعاب دار پلی کربنات برای دید و امنیت بهینه است.

ویژگی های کرکره برقی پلی کربنات:

یک کرکره کاملاً شفاف ، ساخته شده از پلی کربنات تقریباً نشکن است. کرکره های نما سد شفافی ارائه می دهند که همه کاره ، بادوام و زیبا است. اولین چیزی که در مورد این کرکره مشاهده خواهید کرد این است که چگونه احساس امنیت ایجاد می کند ، ضمن حفظ فضای زیبا و منظم، یک نوع کرکره بسیار متنوع است که در موقعیت های تجاری مانند فرودگاه ها ، مراکز خرید و رستوران های پذیرایی به خوبی کار می کند. همچنین محصول خوبی برای محافظت از پنجره های داخلی است.

ساختار کرکره برقی پلی کربنات:

ساخته شده از پانل های پلی کربنات مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش با ضخامت 5 یا 6 میلی متر که توسط ریل های لولایی آلومینیومی اکسترود شده با ارتفاع 25 میلی متر متصل می شوند. پانل ها حداقل ارتفاع 100 میلی متر و حداکثر طول صفحه 3000 میلی متر دارند. برای دیافراگمهای وسیعتر ، مولیونهای مقطع H با عرض قابل مشاهده 15 میلی متر بین صفحات قرار می گیرند. ریل پایین آلومینیومی اکسترود شده و دو جداره هستند بخش آلومینیومی به عرض 50 میلی متر در عمق 80 میلی متر ، به شکل پلاستیکی ، روی مقاطع فولادی 60 میلی متر در 80 میلی متر سوار شده اند.

گزینه های قفل کردن:

جلوپنجره های الکتریکی به طور کلی خود قفل هستند. قفل های الکتریکی اضافی استاندارد با قفل های  الکترونیکی کنترل می شود. برای امنیت بیشتر کرکره های امنیتی ، یک واحد قفل زمینی همراه با یک جعبه عایق موتور را نیز به شکل معمول توسط فروشنده توصیه می شود.

توضیحات بیشتر درباره کرکره برقی:

کرکره های نما از صفحات شفاف پلی کربنات ساخته می شوند که در ریل های اتصال آلومینیوم نصب می شوند. این کرکره امنیتی برای کاربردهای داخلی و خارجی مناسب است. در صورت تمایل ، صفحات پلی کربنات را می توان با پوشش ضد خراش یا به شکل (شفاف) ساخت. هنگام باز شدن ، پانل ها در بالای سقف جمع شده و دهانه آن کاملاً آزاد است. همچنین برای بستن دهانه های بزرگ تا عرض 7 متر یک دریچه مناسب تهیه شده است.

ضخامت مواد پانل ها 5 یا 6 میلی متر است. ارتفاع هر پانل حداقل 100 میلی متر است. پانل های پلی کربنات منفرد با محصور کردن آنها در قاب ریل های اتصال دهنده آلومینیوم اکسترود شده ، به یک پرده کرکره ای تبدیل می شوند. این ریل ها توسط لولا به یکدیگر متصل می شوند و دارای گیره های پلاستیکی انتهایی هستند. حداکثر طول صفحه 3000 میلی متر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *