شماره تلفن: 02122242687

دوربین HD/AHD

HD/AHD camera

یک دوربین HD/AHD دیجیتال مدار بسته می تواند تصاویر یا ضبط هایی را برای نظارت یا سایر اهداف خصوصی تولید کند. دوربین ها می توانند یا دوربین فیلمبرداری باشند ، یا دوربین عکاسی دیجیتال و یا اینکه دوربین مدار بسته دیجیتال باشند. والتر بروخ مخترع دوربین مداربسته بود. هدف اصلی دوربین مداربسته گرفتن نور و تبدیل آن به سیگنال ویدئویی است. زیربنای دوربین مداربسته یک سنسور CCD (دستگاه همراه شارژ) است. CCD را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند و سپس با پردازش سیگنال، سیگنال الکتریکی را به سیگنال ویدیویی تبدیل می کند که می تواند روی صفحه ضبط یا نمایش داده شود.

کارکرد دوربین HD/AHD دیجیتال

یک دوربین نظارت بر ترافیک، این دوربین ها به کارت ضبط ویدئو احتیاج ندارند زیرا با استفاده از یک سیگنال دیجیتالی کار می کنند که می تواند مستقیماً در رایانه ذخیره شود. سیگنال 5: 1 فشرده می شود ، اما کیفیت DVD با فشرده سازی بیشتر قابل دستیابی است (MPEG-2 استاندارد برای DVD-video است ، نسبت فشرده سازی بالاتر از 5: 1 است و کیفیت فیلم کمی پایین تر از 5: 1 در بهترین نوع دوربین دیجیتال است ، این نوع دوربین قابل تنظیم است برای مقدار فضای گرفته شده در مقابل کیفیت تصویر مورد نیاز یا مورد نظر) بسیار عالی است. بالاترین کیفیت تصویر DVD را نشان می دهد.

ذخیره ضبط های دیجیتالی فشرده نشده فضای بسیار زیادی از هارد دیسک را اشغال می کند و چند ساعت فیلم فشرده نشده می تواند به سرعت یک هارد را پر کند. ضبط های فشرده نشده در تعطیلات ممکن است خوب به نظر برسند اما نمی توان به طور مداوم ضبط های بدون فشرده سازی را اجرا کرد. بنابراین ، از تشخیص حرکت بعضاً به عنوان یک راه حل برای ضبط با کیفیت غیر فشرده استفاده می شود.

با این حال ، در هر شرایطی که از دوربین های ویدئویی دیجیتال با کیفیت استاندارد استفاده شود ، کیفیت کمی پایین خواهد بود زیرا حداکثر وضوح پیکسل تراشه های تصویر در اکثر این دستگاه ها 320،000 پیکسل است (کیفیت آنالوگ در خطوط تلویزیون اندازه گیری می شود اما نتایج همان) آنها به طور کلی زمینه های افقی و عمودی خطوط را گرفته و آنها را با هم ترکیب می کنند تا یک قاب واحد ایجاد کنند. حداکثر نرخ فریم معمولاً 30 فریم در ثانیه است.پس بهتر است از فروشگاه های معتبری همچون مکث در خریداری شود.

با این وجود دوربین های چند مگاپیکسلی IP-CCTV به بازار عرضه می شوند. اینها هنوز هم بسیار گران هستند ، اما می توانند تصاویر ویدئویی را با وضوح 1 ، 2 ، 3 ، 5 و حتی تا 11 مگاپیکسل ضبط کنند. برخلاف دوربین های آنالوگ ، جزئیاتی مانند شماره پلاک به راحتی قابل خواندن است. در 11 Mpix ، تصاویر با کیفیت پزشکی قانونی ارائه می شود که در هر دست یک شخص قابل تشخیص است. به دلیل وضوح بسیار بالاتری که در این نوع دوربین ها وجود دارد ، می توان آنها را طوری تنظیم کرد که منطقه وسیعی را که معمولاً به چندین دوربین آنالوگ احتیاج دارد ، پوشش دهند.

بزرگترین دوربین دیجیتال مداربسته جهان یک دوربین مدار بسته ST 205 مقیاس پذیر است که در 10 ژوئیه 2011 توسط TelView رونمایی شد. ابعاد این دوربین 1.7 متر در 4.56 متر در 1.6 متر است و دارای حساسیت 0.01 لوکس است.

 HD/AHD camera

سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ و دیجیتال: کدام یک برای تجارت شما بهترین است؟

با وجود تعداد بیشماری سیستم دوربین مداربسته در بازار ، تقریباً غیرممکن است که تصمیم بگیرید بهترین راه حل برای ملک تجاری شما چیست. ما در Takindoor.ir افتخار می کنیم که یکی از برترین ارائه دهندگان دوربین های مداربسته تجاری هستیم و می توانیم به شما در حفظ امنیت تجارت کمک کنیم. افراد با طیف گسترده ای از سوالات در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن تجارت خود به طور منظم با تیم ما تماس می گیرند. یکی از سوالات متداول این است که آیا یک سیستم نظارت آنالوگ یا دیجیتال پوشش بهتری را ارائه می دهد در حالی که هنوز این یک راه حل مناسب برای بودجه است.

تفاوت بین دوربین HD/AHD آنالوگ و دوربین دیجیتال چیست؟

دوربین های مداربسته آنالوگ تصاویر را با یک ضبط کننده دیجیتال ضبط می کنند که فیلم را به یک قالب به دیجیتال تبدیل می کند. DVR باید به یک مانیتور یا روتر متصل شود تا از طریق یک شبکه از راه دور پخش شود. با این حال ، مقررات دولتی برای قدرت سیگنال های آنالوگ وجود دارد.

دوربین های مداربسته دیجیتال یا دوربین های پروتکل اینترنت در قالب دیجیتال ضبط می کنند بنابراین فرایند تبدیل مورد نیاز نیست. داده های دیجیتال از طریق شبکه موجود به یک ضبط کننده فیلم اختصاصی شبکه ارسال می شود و می توان از راه دور به آنها دسترسی داشت.

مزایای سیستم های دوربین مدار بسته دیجیتال

کیفیت تصویر با نظارت بالاتر در دوربین دیجیتال:

دوربین های IP وضوح بسیار بالاتری نسبت به دوربین های آنالوگ ارائه می دهند. حتی بهترین دوربین های آنالوگ نیز نمی توانند کیفیت تصویر دوربین دیجیتال را ارائه دهند. در Takindoor.ir ، دوربین های امنیتی IP ما حداقل 1.3 مگاپیکسل دارند. این تقریباً سه برابر وضوح متوسط ​​بهترین دوربین های آنالوگ است و دیدن جزئیاتی مانند پلاک و شناسایی ویژگی های فیزیکی افراد متجاوز را آسان می کند.

سیم کشی را در سیستم دوربین مدار بسته کاهش می دهد:

هنگام استفاده از نظارت دوربین دیجیتال ، مشکل سیم کشی به حداقل می رسد. دوربین های IP فقط باید به یک سوئیچ شبکه یا شبکه بی سیم متصل شوند که سیگنال ها را به NVR منتقل می کند. به این ترتیب می توانید دوربین های بیشتری را نصب کنید بدون اینکه تعداد پورت های موجود در ضبط کننده فیلم دیجیتال (DVR) شما محدود شود.

دوربین های IP که از طریق یک سوئیچ شبکه با قابلیت Power Over Ethernet (PoE) تغذیه می شوند ، نیاز به منبع تغذیه جداگانه ای را برطرف می کند. به همین دلایل نصب سیستم های مداربسته دیجیتال بسیار ساده تر است.

انتقال مطمئن دوربین  دیجیتال مدار بسته:

انتقال دوربین دیجیتال توسط سایر دستگاه های بی سیم آنالوگ مختل نمی شود. اکثر سیستم های دوربین مدار بسته دیجیتال دارای رمزگذاری داخلی هستند ، اطمینان از جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به ضبط های ویدئویی شما یکی از مزیت های این نوع دوربین است. همچنین داده ها معمولاً در موارد اضافی از سیستم دیسک های مستقل (RAID) پشتیبان تهیه می شوند که در صورت خرابی هارد دیسک پشتیبان تهیه می کند.با انتخاب درست برای خرید یک دوربین باکیفیت پیشنهاد ما به شرکت مکث در است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *