درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ:

درب های اتوماتیک برای استفاده معماری از اواخر دهه 1950 رایج شده اند. امروزه بیش از دو میلیون درب اتوماتیک در ژاپن از نوع جک 24 استفاده می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای نه تنها راحتی کاربران را فراهم می کنند بلکه مزایای مختلفی از جمله صرفه جویی در انرژی ، امنیت و بهداشت را نیز به همراه دارند.

 

 

از آنجا که درب اتوماتیک شیشه ای بدون استفاده از دست قابل باز شدن هستند ، حتی با چمدان در هر دو دست یا حمل گاری راحتی را برای همه فراهم می کنند. درهای اتوماتیک به طور گسترده در مکانهای پرتردد مانند ساختمانهای تجاری ، هتلها و اماکن عمومی برای نشان دادن مراقبت و خدمات مناسب به مشتری استفاده می شوند.

درب اتوماتیک شیشه ای بدون در نظر گرفتن سن و توانایی جسمی ، به مشتریان اجازه می دهند تا به راحتی وارد مکان مورد نظرشوند. در ژاپن ، درهای اتوماتیک برای توالت های چند منظوره در اماکن عمومی مانند ایستگاه ها و دفاتر شهری بسیار توصیه می شوند.

درب های اتوماتیک به طور موثر به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند و هزینه های گرمایش و سرمایش سالانه را کاهش می دهند. درها فقط هنگام فعال شدن باز می شوند و به طور خودکار بسته می شوند تا درها را مدام باز نکنید. آنها همچنین از فرار تهویه مطبوع و ورود هوا و گرد و غبار به خارج جلوگیری می کنند.

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای راه حل بهینه ای برای بیمارستان ها و کارخانه های تولید مواد غذایی است که سرویس بهداشتی در آنها ضروری است. این نوع درب اتوماتیک با عملکرد هوا محکم همچنین می تواند با افزایش فشار هوای اتاق ، که برای اتاق های عمل و سایر محیط های کنترل شده مناسب است ، از ورود گرد و غبار و خاک جلوگیری کند.

 

مکان سیستم درب اتوماتیک شیشه ایرا مورد بررسی قرار دهید:

برای انتخاب سیستم درب اتوماتیک شیشه ای باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. بسته به نوع ساختمان و محیط ، راحتی ، آسایش ، ایمنی ، امنیت و طراحی همه مناسب بودن روزمره سیستم درب را تعیین می کنند. بهداشت ، بهره وری انرژی و جریان تنظیم شده عابر پیاده نیز باید مورد توجه قرار گیرد. Takindoor.ir طیف گسترده ای از محصولات را با محوریت درهای اتوماتیک کشویی ، درهای تاشو ، درهای کشویی منحنی و درهای گردان به و درب اتوماتیک شیشه ای ارائه می دهد. همه این موارد با بالاترین استانداردها و معیارهای عملکرد طراحی شده اند.

درب اتوماتیک شیشه ای دارای چه فوایدی است:

مشتریان درهای اتوماتیک را ترجیح می دهند. تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان درب های اتوماتیک ارزش زیادی برای همه نوع آن قائل هستند ، تقریباً 99٪ درب های اتوماتیک را نسبت به درب های دستی ترجیح می دهند. طبق نظرسنجی های مصرف کننده مهمترین مکانهایی که باید درب اتوماتیک شیشه ای داشته باشند عبارتند از:

 • بیمارستانها
 • فرودگاه ها
 • هتل ها
 • مراکز خرید
 • فروشگاه های خرده فروشی

پاسخ دهندگان به نظرسنجی همچنین دفاتر پستی را به عنوان مکان مهمی برای درهای اتوماتیک شناسایی کردند ، اما آنها اغلب در آنجا یافت نمی شوند ، به ویژه در دفاتر شعبه کوچکتر نیز می توان از این نوع درب ها استفاده کرد.

گزینه های بسیار زیاد.

ده ها درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد ، در سبک ها ، اندازه ها ، رنگ ها ، پایانه ها و طرح های مختلف است. شما درهای اتوماتیک را ممکن است در فروشگاه مواد غذایی محلی خود بینید.

گزینه های دیگر از این نوع  عبارتند از:

 • چرخش خودکار درب
 • درب اتوماتیک تاشو
 • درب های کشویی اتوماتیک
 • درب های چرخشی اتوماتیک

 

راحتی درب اتوماتیک شیشه ای:

افراد از اینکه مجبور نیستند درب دستی سنگینی را باز کنند ، به خصوص اگر کودکان از آنها استفاده کنند یا افرادی که سالخورده هستند ، قدردان خواهند بود. همانطور که یکی از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفت ، “بیایید فقط برای معلولان طراحی نکنیم ، بلکه برای همه این نوع درب ها را استفاده کنیم. در صورت امکان ، به ویژه با تعداد زیادی از جمعیت ، این موضوع باید درک شود.

 1. درک عمومی بهبود یافته

شاید عجیب به نظر برسد ، اما وجود درب های اتوماتیک می تواند به بازدید کنندگان شما کمک کند تا شما را به عنوان یک رهبر در صنعت خود ببینند. درب های اتوماتیک تصور پیشرفته بودن تجارت شما را ایجاد می کنند ، که می تواند به صورت ناخودآگاه به توجیه قیمت های بالاتر برای محصولات و خدمات کمک کند.

 1. 5. سهولت استفاده و نگهداری

درب های اتوماتیک پیشرفته و مدرن جک 24 امروزی با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی تولید می شوند. با نصب مناسب و کمی تعمیر و نگهداری منظم ، کار روزانه باید ساده و بدون دردسر باشد.

 1. مقرون به صرفه بودن

درب اتوماتیک24 جک از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر هستند. هنگامی که اعداد را خرد می کنید ، اطمینان حاصل کنید که چرخه عمر محصول و صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشید. درهای اتوماتیک که به طور صحیح نصب و نگهداری می شوند هزینه خود را پرداخت خواهند کرد.

 1. ذخیره انرژی

ممکن است فکر کنید نصب درب اتوماتیک هزینه زیادی برای شما در هنگام مصرف انرژی دارد ، اما این طور نیست. درهای اتوماتیک فقط در صورت لزوم باز می شوند و هر بار کاملاً بسته می شوند ، که به طور موثر انرژی اتلاف شده را کاهش می دهد و هزینه های گرمایش و سرمایش سالانه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. روش های مختلفی برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در مصرف انرژی شما نیز وجود دارد ، مانند نصب درب گردان با قفل هوا یا درب چرخشی کم انرژی که دسترسی آسان به افرادی را که بیشتر به آن نیاز دارند فراهم می کند.

 1. ایمنی

با نصب صحیح و بازرسی منظم ، درب اتوماتیک شیشه ای دسترسی بی خطر به ملک شما را فراهم می کنند.

 1. انطباق ADA

قانون جهان برای افراد دارای معلولیت ممکن است برای دستیابی به انطباق با ADA ، از تجارت شما بخواهد یک درب اتوماتیک نصب کنید. میلیون ها نفر در جهان به نوعی معلول هستند که باز کردن درب دستی را در بهترین حالت دست و پا گیر و در بدترین حالت غیرممکن می کند. درب های اتوماتیک ، بدون در نظر گرفتن سن و توانایی ، دسترسی راحت و ایمن را برای همه فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست
تماس با مدیریت